top of page

07-20, kt

|

Zoom

I dalis | Darbo apmokėjimo sistemos kūrimo gairių pristatymas (Zoom)

Tai pirma iš dviejų mokymo dalių valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų už darbo apmokėjimo sistemos kūrimą atsakingam žmogiškųjų išteklių valdymo specialistui ar įstaigos vadovui.

Registracija uždaryta
žemiau pasirinkte kitą datą
I dalis | Darbo apmokėjimo sistemos kūrimo gairių pristatymas (Zoom)
I dalis | Darbo apmokėjimo sistemos kūrimo gairių pristatymas (Zoom)

Laikas ir vieta

07-20 09:00 – 10:30

Zoom

Apie mokymus

2023-05-25 priimtas naujas Valstybės tarnybos įstatymas, kuriame didelis dėmesys skiriamas įstaigų darbo apmokėjimo sistemų sukūrimui. Planuojama, kad LR Vyriausybė nustatys darbo apmokėjimo sistemos rekomendacijas, o įstaigos pačios susikurs sistemas atsižvelgiant į įstatyme suformuluotus principus. Vienas iš pirminių ir svarbiausių uždavinių diegiant darbo apmokėjimo sistemas, bus užtikrinti vidinį teisingumą įstaigoje.

Šiuo metu yra paruoštos darbo apmokėjimo sistemos kūrimo gairės ir remiantis jomis organizuojami darbo apmokėjimo sistemos rengimo mokymai valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų už darbo apmokėjimo sistemos kūrimą atsakingam žmogiškųjų išteklių valdymo specialistui  ar įstaigos vadovui. 

Šių mokymų paskirtis - padėti įstaigoms tinkamai ir efektyviai taikyti parengtas gaires praktikoje, kuriant, diegiant ir įgyvendinant darbo apmokėjimo sistemas.

Mokymus veda atlygio valdymo ir darbuotojų įsitraukimo ekspertas Eligijus Kajieta.

Share This Event

bottom of page