top of page

Informuosime atsiradus galimybei

|

Zoom

Laukiančiųjų sąrašas

Tai registracija papildomiems valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų už darbo apmokėjimo sistemos kūrimą atsakingamiems žmogiškųjų išteklių valdymo specialistams.

Laukiančiųjų sąrašas
Laukiančiųjų sąrašas

Laikas ir vieta

Informuosime atsiradus galimybei

Zoom

Apie renginį

2023-05-25 priimtas naujas Valstybės tarnybos įstatymas, kuriame didelis dėmesys skiriamas įstaigų darbo apmokėjimo sistemų sukūrimui. Planuojama, kad LR Vyriausybė nustatys darbo apmokėjimo sistemos rekomendacijas, o įstaigos pačios susikurs sistemas atsižvelgiant į įstatyme suformuluotus principus. Vienas iš pirminių ir svarbiausių uždavinių diegiant darbo apmokėjimo sistemas, bus užtikrinti vidinį teisingumą įstaigoje.

Šiuo metu yra paruoštos darbo apmokėjimo sistemos kūrimo gairės ir remiantis jomis organizuojami darbo apmokėjimo sistemos rengimo mokymai valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų už darbo apmokėjimo sistemos kūrimą atsakingam žmogiškųjų išteklių valdymo specialistui  ar įstaigos vadovui. 

Šių mokymų paskirtis - padėti įstaigoms tinkamai ir efektyviai taikyti parengtas gaires praktikoje, kuriant, diegiant ir įgyvendinant darbo apmokėjimo sistemas.

Mokymus veda atlygio valdymo ir darbuotojų įsitraukimo ekspertas Eligijus Kajieta.

Bendrinti šį renginį

bottom of page